Acil Merkezim Tıkanıklık Aç: 0551 019 28 11

Su Tesisatçısı
Merkezim Tesisat Ustası Servisi

Acil Gider Tıkanıklık Açma

Tuvalet Lavabo Açma Tıkanıklık Açma Servisi

Gider tıkanıklığının nedeni çözümünde önemli bir rol oynamaktadır. Yabancı bir cisim sebebiyle mi olduğu ve borunun hangi bölümünde gerçekleştiği çözüm için gerekli bilgilerdir. Ana boruya gidemeyecek kadar büyük cisimlerin gider borusunda sıkışıp kalması suyun gitmesine engel olmaktadır. Bu durum kötü kokuya ve suyun geri taşmasına neden olabilmektedir. Bu durumla karşılaşılması halinde bir ustaya başvurularak durum anlatılmalıdır. Robot sistemi ile boru açma işlemi her usta tarafından yapılamamaktadır. Gerek cihaza sahip olunmaması gerekse bilgi sahibi olmamak daha ciddi sorunlara neden olabilmektedir.

Merkezim Acil Gider Tıkanıklık Servisi

Ekonomik ve Hızlı Tuvalet Lavabo Açma Su Tesisat Servisi

Balkon Tıkanıklık Açma Servisi

7/24 Gider Açma Servis Tuvalet Lavabo Açma Merkezim Tesisat Ustası Hizmeti

Acil Tıkanıklık Açma Servisi
Acil Tıkanıklık Açma Servisi

Acil su tesisat işlemlerinizde hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz. Komple daire su tesisatı, tıkanıklık açma, tesisat arızaları, sıva altı ve sıva üstü yeni tesisat yapımı Batarya montajı, duşakabin montajı, rezervuar değişimi, klozet montajı gibi her konuda yardımcınız.

Lavabo Gideri Tıkalı Nasıl Açabilirim Lavabo Giderlerini Açmak İçin Ne Yapılır Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır Lavabo Tıkanmasına Çözüm Lavabo Tıkanmışsa Açmak İçin Lavabodan Gelen Lağam Kokusu Lavabodan Su Gitmiyor Lavabom Tıkandı Manuel Lavabo Pimaşı Açma Musluğum Su Damlatıyor Musluk Su Sızdırıyor Musluklardan Su Çok Az Akıyor Çözüm Noktasal Su Tespiti Otel Su Kaçağı Ve 7/24 Tesisat Ustası Servisi Otel Su Tesisat Servisi Panel Radyatör Su Kaçağı Tespiti Ve Onarım Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı Petekler Çalışmıyor Peteklerim Isıtmıyor Pik Boru Ve Pvc Boru Tıkanıklığı Açma. En etkili yöntem olan robotla klozet gideri açma kesin sonuç veren bir işlemdir.

Kameralı olan cihazın gider borusuna gönderilerek boru içerisinde kayıt alması dışarıdan görüntülenebilmektedir. Bu şekilde gider borusunu neyin tıkadığı tespit edilebilir. Yabancı cisim tespit edildiği anda robot ile müdahale edilmektedir. Öncesinde kameralı sistem yardımıyla alınan görüntülere bakılarak robot boru içerisine gönderilmektedir. Robot tıkanıklığa sebebiyet veren cismin parçalanarak giderin açılmasında kullanılmaktadır. Bu şekilde cisim küçük parçalara yarılarak gider borusundan kolayca ilerleyebilmektedir. Yaşadığınız klozet gideri sorunlarında robot teknolojisi yardımıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Merkezim klozet tıkanıklığı açma işlemlerinde güvenilir hizmet anlayışımız ile ayrıcalıklardan sizlerde faydalanabilirsiniz.

7/24 Çalışıyoruz Çekinmeden Arayınız 0551 019 28 11