Merkezim Tuvalet Lavabo Tıkanıklık Açma : 0551 019 28 11

Banyo Tıkanıklık Açma
En Kısa Sürede Tıkanıklık Giderme Servisi

Su Tesisatçısı
Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Banyo Tıkanıklık Açma

Banyo Giderleri Neden ve Nasıl Tıkanır?

Bu bir alt başlık gibi görünse de suyun gitmediği banyo gideri tek bir ana başlık olarak bile ele alınabilmektedir aslında. Çünkü birçok sebebi olduğu gibi, sonuçları da bazen sizin için kabus olabilmektedir. Tıkanmış yer süzgeci ya da başka bir gider için ilk neden olarak banyolarda en yaygın kullanılan sabundan bahsedebiliriz. Sabun bildiğiniz gibi gliserin yani yağ demektir. Banyoların da olmazsa olmazı olduğu için, banyo giderlerinin de tıpkı mutfaktaki gibi yağlı atıklara mahsur kaldığını unutmayın. Ve gliserin katı bir yağ olduğundan, mutfaktakinin aksine çok daha fazla boruları tıkayıcı etkisi var. Tabi bir de bunların üstüne eklenen saç telleri var ki bu tam da bir tıkanma sebebidir. Hele de banyoda süzgeç ya da filtreleme tarzı bir kapak yoksa küvet tıkanıklığı kaçınılmaz son. Tıkanan banyo gideri durumunun diğer bir sebebi de tesisatın düzgün eğimle ve doğru döşenmemiş olmasıdır. Aslında en önemli sorun budur çünkü geri dönüşü ve tadilatı zordur. Üstelik de mülk sahibi için bazen ciddi mTuvalet Lavabo Açma külfet anlamına gelebiliyor.

Tıkalı Banyo Giderini Açan Firma

Etkili Sorunsuz Servis

Tıkalı Duş Gideri Açma

7/24 Servis Tıkanıklık Açma Hizmeti

Su Tesisatçısı
Banyo ve Duş Gideri Açma Servisi

Tıkalı duş gideri nasıl açılır? sorusu tüketicilerin sık sık karşılaştığı banyo gideri tıkanması ile ilgili önemli bir konudur. Banyo giderine biriken saç, kıl ve diğer unsurların neden olduğu tıkanıklık suyun akışına engel olur. Duş alırken suyun giderden çok yavaş akması ya da akmaması nedeniyle ayaklarınızın altında belli miktarda su birikmesi doğaldır.

Hijyenik olmayan ve sizi rahatsız eden bu durum için kendi yöntemlerinizle gideri açmaya çalışabilirsiniz. Fakat bu çok da sağlıklı sonuçlar sunmayacaktır. Özellikler gider borusunun delinmesine neden olacak uygulamalardan kaçınmalısınız. Bu nedenle tıkalı duş gideri açma için profesyonel destek almanız gerekir. Tıkalı Duş Gideri Açma Servisi Tıkalı duş gideri açma servisi, duşta meydana gelen tıkanmaları giderirken borulara zarar vermeden çözüm üretmektedir. Bu sayede daha kaliteli bir sonuç ortaya çıkar. Üstelik gider borularında hasar ortaya çıkması pek de mümkün değildir.

Daha kaliteli bir seçenek olarak tercih edeceğiniz tıkalı duş gideri açma servisi için bize ulaşın. Böylece Merkezim Tesisat ayrıcalıklarından faydalanmalısınız. Ekibimiz beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak çözümlerle kaliteli bir sonuca ulaşmanızı destekler. Hizmetlerimizden faydalanma için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Çalışıyoruz Çekinmeden Arayınız 0551 019 28 11