Merkezim Tuvalet Lavabo Tıkanıklık Açma : 0551 019 28 11

Hakkımızda

Su Tesisatçısı
Koşulsuz müşteri memnuniyeti… Bu hedefe giden yol sürekli gelişim, eğitim ve teknolojiden geçmiş ve Tuvalet Lavabo Gider Açması'in temeli bu esaslar üzerine atılmıştır.

Hakkımızda

Son teklonoji kaçak bulma, gider açma cihazlarımız sayesinde kırmadan, dökmeden kaçakları bulup onarıyoruz. Tıkanan giderleri son teklonoji cihazlarımızla tespit ediyoruz ve cihazımızla gideri açtıktan sonra tekrar kamera yöntemi ile tıkanıklığı kontrol ediyoruz. Sizde evinizde tadilat olmasını, evinizin kırılıp dökülmesini istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Yapılarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları kırmadan, dökmeden tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı şekilde onarımını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkadaşları ile hizmet vermektedir.

Su tesisatçısı Tuvalet Lavabo Açma olarak hizmet veren firmamız, sağlıklı bir yaşam için binalarda bulunan tesisatların yenilenmesi ve sorunsuz bir şekilde kullanılması için çalışmaktadır. Kameralı su tesisatçısı için firmamız, Merkezim genelinde kırmadan su kaçağı tamiri, musluk tamiri, lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı açma ve sıhhi tesisat hizmetleri sunmaktadır. En yakın su tesisatçısı ve su tesisat tamircisi arıyorsanız bizi arayın. Sizlere en kısa zamanda hizmet sunalım.

Su kaçağı tespiti servisi

tesisat ekibi olarak kullandığımız termal kamera akustik dinleme cihazı ve drenaj kameralarıyla kırmadan kaçakların yerini kolayca tespit edip daha az bi hasarla onarmakayız.

Tıkanıklık açma gider ve tesisat sorunlarınızı dert etmeyin

Su tesisatçısı Tuvalet Lavabo Açma olarak uzmanlık isteyen bu işlemlerinizi profesyonel biçimde garantili olarak çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Hakkımızda Tuvalet Lavabo Açma Usta
Su Tesisatçısı

Yaşadığımız evlerde tesisatlar çok önemli roller oynamaktadır. Eğer evimizde tesisat yanlış yapıldıysa evlerimizin içersinde pis kokular, giderlerin gitmediğini veya tuvaletlerimizdeki su sızıntılarını kolayca görmemiz mümkün olacaktır. Bunlar tesisatın iyi yapılmadığından olmaktadır. Müteahhitler evlerdeki tesisatları iyi yaptırmakla mükelleftir. Eğer iyi yapılmamış bir ev tesisatı varsa bu tesisat direkt olarak kontrol edilmeli ve yaptırılmalıdır. Bozuk olan tesisatlarınızı yaptırmadığınız taktirde ileriye doğru evlerinizde pis kokular, su sızıntıları veya bir çok pis ve bir o kadar rahatsız edici sorunlar ortaya çıkacaktır

7/24 Çalışıyoruz Çekinmeden Arayınız 0551 019 28 11