Tuvalet Lavabo Açma Lavabo Açma İletişim : 0551 019 28 11

Tuvalet Lavabo Açma Lavabo Açma Ustası
Merkezim Lavabo Açma Servisi

Su Tesisatçısı
Lavabolar da meydana gelen tıkanıklıkların en büyük belirtisi kötü kokudur.

Merkezim Lavabo Tıkanıklık Açma

Tuvalet Lavabo Açma Lavabo Tıkanıklık Açma

Hijyenik olamayan ortam sebebiyle gider içerisinde kötü koku gelmektedir. Lavabo tıkanıklıklarının oluşmasında birçok farklı etken söz konusudur. Hatalı kullanım ise bu etkenlerin başında gelmektedir. Lavabo içerisine dökülen yemek artıkları, yağ ve yıkanan sebzeler üzerindeki topraklar zaman içerisinde lavabo giderinde birikerek tıkanıklığa sebebiyet verebilir.

Tıkalı Lavabo Giderini Açan Firma

30 dakikada Merkezim İçi Servis

Tıkalı Duş Gideri Açma

7/24 Servis Tıkanıklık Açma Hizmeti

Su Tesisatçısı
Merkezim Lavabo Gideri Açma

Herhangi bir yağın sıvı haldeyken bile lavaboya dökülmesi kesinlikle önerilmemektedir. Zamanla sıvı halde bulunan yağ katılaşarak boruların üzerine yapışmaktadır. Katılaşan yağ gider borusunda tıkanıklığa neden olduğundan yağ konusunda titiz davranılması gereklidir.

Hem çevre kirliliğini önlemek hemde giderde sorun yaşamamak adına lavaboya dökülen şeylerin dikkatli seçilmesi gereklidir. Lavabo içerisinde su birikiyor ve giderden kolayca akıp gitmiyorsa bu olası bir tıkanıklığın habercisidir. Bu tarz bir sorunla karşılaşılması durumunda kadınların uyguladığı birçok yöntem mevcuttur. Karbonat, sirke, pompa ve lavabo acıcılar ile tıkanıklığın çözümü aranabilmektedir.

Bu tip çözüm araçları her zaman yüksek performans vermemektedir. Tıkanıklığın sebebi ve büyüklüğüne bağlı olarak yapılması gereken en doğru şey bir ustaya başvurmaktır. Geçmişe bakıldığında herhangi bir gider tıkanıklığının ne kadar ciddi sorunlara yol açtığı herkes tarafından bilinmektedir. Tıkanıklığın nereden kaynaklandığı bulmak ve gider borusunun temizlenmesi amacıyla lavabo alanının kırılması işlemine başvurulmuştur. Bu gerek maliyet gerekse zahmet sebebiyle birçok kişiyi rahatsız eden bir durumdur.

Günümüzde ise bu tip sorunların kısa sürede çözülebilmesi adına geliştirilmiş olan gider acıcı makineler mevcuttur. Lavaboda meydana gelen tıkanıklıkların kamera ile tespitinin yapılarak müdahale edilmesi amacıyla geliştirilen bu sistem yüksek performansa sahiptir. Gider içerisine gönderilen kamera ile tıkanıklığın nedeni ve yeri tespit edilmektedir. Tespit sonrasında gidere gönderilen robot dairesel hareketler ile tıkanıklığın olduğu yerin açılmasına olanak sağlamaktadır. Her anlamda kullanım kolaylığı sağladığı için tercih edilmektedir. Evlerinizde veya işyerlerinizde yaşadığınız lavabo tıkanıklığı sorunlarını bizlere bildirebilir ve en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Yeni nesil cihazlarımız ile Merkezim lavabo açma ustası olarak güler yüzlü hizmet anlayışımızla her zaman sizlerleyiz.

7/24 Çalışıyoruz Çekinmeden Arayınız 0551 019 28 11