Tuvalet Lavabo Açma Merkezim Merkezim Tesisat Ustası : 0551 019 28 11

Nöbetçi Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma
Tuvalet Lavabo Açma Nöbetçi Acil Su Tesisat Tıkanıklık Açma Servisi

Su Tesisatçısı
Nöbetçi Tıkanıklık Gider Açma

Nöbetçi Tıkanıklık Açma

Acil Tıkanıklık Açma Servisi

Banyo giderlerinde oluşan tıkanıklıkları açmak için kullanılan yöntemler oldukça fazladır. Kişinin iş yerinde veya evinde yaşadığı tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla kullandığı birçok ürün bulunmaktadır. Pompa, karbonat, sirke, sıcak su ve gider acıcı ürünler tıkanıklıklar için tercih edilmektedir. Pompa giderde tıkalı kalan maddelerin basınç ile giderden geçmesine olanak sağlamaktadır. Fakat bu cisme ve cismin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Kimyasal içerikli acıcılar ise büyük cisimlerin çözülmesinde herhangi bir etkiye sahip değildir. Genel olarak toz, kir, yağ veya saç gibi maddelerin boru içerisinde durmasını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Bahsi geçen bu boru tıkanıklığı açma yöntemleri belirli tıkanıklıklarda etki göstermektedir.

Merkezim Borular Neden Tıkanır?

Boru tıkanıklığına neden olan birçok etken söz konusudur. Yabancı cisimlerin gidere atılması veya zaman içerisinde gider içine kaçan saç, kıl, sabun artıkları giderin tıkanmasına neden olabilmektedir. Bu durumlarda zahmetsiz olarak yapılması gereken ön önemli iş bu konuda bilgi sahibi bir ustaya başvurmaktır. Özel makineler sayesinde boru tıkanıklığının neden olduğunu bulabilecek olan ustalar çok kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Merkezim Boru Tıkanıklığı Açma

Eskiden kırma işlemi yapılarak boruya müdahale edilmesi durumunu ortadan kaldıran sistem oldukça kolay bir şekilde sonuç vermektedir. Günümüzde boru tıkanıklıkları için kullanılan robot sistemi boru tıkanıklığı açma yönteminin başında gelmektedir. Boru tıkanıklıkları ile ilgili her türlü sorunun giderilmesi için tesisat içerisine gönderilen robot tıkanıklığa sebep olan şeyi parçalayarak borunun temizlenmesine olanak sağlamaktadır. Bahsi geçen robotlar boru içerisinde herhangi bir hasara neden olmamaktadır. Sizlerde Merkezim banyo boru tıkanıklığı açma yöntemleri ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nöbetçi Su Tesisatçısı
Merkezim Tesisat Ustası Servisi

Acil su tesisat işlemlerinizde hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz. Komple daire su tesisatı, tıkanıklık açma, tesisat arızaları, sıva altı ve sıva üstü yeni tesisat yapımı Batarya montajı, duşakabin montajı, rezervuar değişimi, klozet montajı gibi her konuda yardımcınız.

Lavabo Gideri Tıkalı Nasıl Açabilirim Lavabo Giderlerini Açmak İçin Ne Yapılır Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır Lavabo Tıkanmasına Çözüm Lavabo Tıkanmışsa Açmak İçin Lavabodan Gelen Lağam Kokusu Lavabodan Su Gitmiyor Lavabom Tıkandı Manuel Lavabo Pimaşı Açma Musluğum Su Damlatıyor Musluk Su Sızdırıyor Musluklardan Su Çok Az Akıyor Çözüm Noktasal Su Tespiti Otel Su Kaçağı Ve 7/24 Tesisat Ustası Servisi Otel Su Tesisat Servisi Panel Radyatör Su Kaçağı Tespiti Ve Onarım Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı Petekler Çalışmıyor Peteklerim Isıtmıyor Pik Boru Ve Pvc Boru Tıkanıklığı Açma

7/24 Çalışıyoruz Çekinmeden Arayınız 0551 019 28 11