Merkezim Tuvalet Lavabo Tıkanıklık Açma : 0551 019 28 11

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı Ne Kadar Sağlıklı? Kırmadan Su Kaçağı Tamirine Garanti Veriliyor Mu?

Su Tesisatçısı
Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Yapan Tesisatçı

Su kaçak Tespiti

Kırmadan su kaçağı tamirinin en büyük avantajı evinizde duvar veya seramik kırılmamasıdır. Özellikle seramik yüzeylerde kırılma yapılırsa şayet elinizde aynı fayanstan yedek varsa şanslısınız demektir. Seramik üreticileri her yıl yeni modeller ürettiği için aynı fayansı bulmanız biraz zor olacaktır. Ayrıca kırmadan su kaçağı tamirinin bir avantajı ise su kaçağınız tamir edildiği gibi petek temizliğinizde yapılmaktadır. Bir taraftan arıza tamir ediliyor bir taraftan da doğalgaz yakıt tasarrufu yapıyorsunuz.

Tesisat Kaçak Kimyasalı ile yapılan tamir sağlam ve sağlıklı bir tamir yöntemdir. Firmamız kırarak veya kırmadan kombi su kaçağı tamirlerinde iki yıl garanti vermektedir. Sizler için sorun çıkaracak bir yöntemi asla sizin için önermeyiz. Firmamızın en büyük amacı su tesisatı sorunlarınıza kalıcı ve garantili çözüm üretmektir. Kombi Su Kaçağı Bulma İşleminden Sonra Kırarak Yapılırsa Ne Kadar Alan Kırılmaktadır? Bu durumda işiniz biraz şansa kalmış durumda. Kalorifer su boruları parke altından, fayans altından veya duvardan gidebilir. Dolayısıyla arızanın tamiri için bu alanlardan birinde çalışma yapılması gerekli olacaktır. Özellikle parke altından ki su kaçaklarında arızanın tamiratı daha masraflı olmaktadır. Parkenin sökülmesi sonrasında arızanın yapılması gereklidir. Şayet zTuvalet Lavabo Açma çok ıslaksa parkenin hemen geri montaj edilmemesinde rutubet olması ve parkenin kabarması açısından önemlidir.

Su Kaçak Tespiti Çözüm Merkezi

Birçok kişi evinin su tesisatında sürekli su kaçağı meydana geldiği için, bu durum karşısında çaresiz kalmaktadır. Şayet su tesisatı borularınız mavi renkli plastik boru veya demir boru ise su tesisatınızı komple yeniletmeniz en doğrusudur.

30 Dk Su Kaçağına 100% Çözüm

Mavi renkli plastik borular ilk çıkan plastik borulardır. Malzeme kalitesi kötüdür. Demir borular da zamanla paslandığı için sürekli su kaçağı meydana gelmesi muhtemeldir. Zamanla paslanan borulardan evinize gelen su, sağlığınız açısından da zararlıdır..

Su Kaçak Tespiti
Su Kaçak Tespiti

Tuvalet Tıkanıklığı Açma hizmeti en çok ilgi gören tıkanıklık açma hizmeti olarak bilinmektedir. Pis su kameraları ile tuvalet tıkanıklığına sebebiyet veren cisim öğütülerek tuvalet tıkanıklığı probleminiz çözülmektedir.

Evimizde iş yerlerimizde ansızın karşılaştığımız problemlerin başında gelen tıkanıklık problemlerini çoğu zaman bireysel olarak halletsekte, üstesinden gelemeyeceğimiz tıkanıklarla karşılaştığınızda profesyonel ekiplere başvurmanız gerekmektedir...

Su tesisatçı uzun yıllardır su tesisatı sektöründe; su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti vermektedir. su Tesisatçı, geniş ekipman yelpazesi ile Dinleme cihazları ve ısı kameraları kullanarak su kaçağı tespiti noktasal olarak yapılabilmektedir.

7/24 Çalışıyoruz Çekinmeden Arayınız 0551 019 28 11