Merkezim Tuvalet Lavabo Tıkanıklık Açma : 0551 019 28 11

Tıkanıklık Açma Servisi
7/24 Tuvalet Lavabo Açma Usta Tıkanıklık Açma

Su Tesisatçısı
Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Tıkanıklık Açma

Kanal açma fiyatları boru büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Robotla tıkalı kanal açma işlerinizde kameralı sistemler ile çözümler sunuyoruz. Sürekli tıkanan kanalizasyon borularında kameralı sistem ile boruların içini kontrol edip, kanalizasyon arızasının yerini tespit ediyoruz. Firmamız tecrübeli kanalizasyon ustaları ile çalıştığı için tıkanan borularda tek seferde çözüm üretiyoruz.

Kanal açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları çözümüdür. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisindeki mevcut tuvalet, lavabo giderlerinin tıkanması durumunda kanal açma yöntemlerine başvurulur. Özellikle yağmur yağdığında kanal borularında tıkanma daha fazla görülür.

Çatılardaki toz, kuş tüyü vb. atıkların, yağmur esnasında suyla birlikte kanala karışması sonucu oluşan tıkanmalar, kanal açma robotu ile açılmaktadır. Bu işlTuvalet Lavabo Açma ardından kanal görüntüleme sistemleri çalıştırılarak tıkanıklığın borulara verdiği tahribat araştırılır. Kanalizasyon borularında yaşanan en büyük problem göçük yaşanmasıdır. Yapısı itibariyle plastik malzemeden oluşan kanalizasyon sistemleri, kırılgan bir yapıya sahiptir.

Zemini dolgu topraktan oluşturulmuş alanlarda, baskıya dayanamayan borularda kırılma görülür. Toprağın zamanla yerine oturması kanal borularının birbirinden ayrılmasına ya da çökme dediğimiz hadisenin oluşmasına sebebiyet verir. Bu olayın ortaya çıkması durumunda kanalizasyon suyunun bina içinden taşması kaçınılmazdır.

Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tuvalet Lavabo Açma Su Tesisat Ustası Merkezim Genelinde En Kısa Sürede Adresinizde Olacaktır.

Hizmetimiz Garantilidir.

Tuvalet Lavabo Açma Usta ve Ekibi İşi Bitiremez ise Ücret Talep Etmemektedir.

Tıkanıklık Açma Servisi
Kanal Yıkama Hizmeti

Çalışan bir işletmenin kanalizasyon sisteminde değişiklik yapmak iş gücü kaybına yol açmaktadır. Bu bilinçle yaptığımız tüm çalışmalarda kazısız teknolojiyi kullanarak, tadilat yapmadan, boruların içini yıkama yapmaktayız. Kanalizasyon sorunlarında doğru teşhis, yüksek maliyete gerek kalmadan kalıcı çözümler sunar. Bina ve endüstriyel işletmelerin kanalizasyon hatlarında temizlik çalışmaları profesyonel ekipmanlar ile yapılmaktadır.

Yemek yağlarının sebep olduğu pis su tıkanmalarına geçici çözümler yerine Rorthenberger HD13/100 basınçlı kanal yıkama makineleriyle ilk gün ki gibi temizlik imkânı sağlamaktayız. Girilmesi zor fosseptik çukurlarının içerisinden gönderilen 250 bar basınçlı kanal yıkama hortumu, boru çevresine yuva yapmış yağları sökerek temizler. Bu sayede yüksek maliyetleri önleyip, kazı çalışması yaptırma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktayız.

Tecrübelerimize dayanarak imalathanelerde genel olarak karşılaştığımız bir durum da atık ürünlerin atık su tahliye borusundan gönderilerek, borularında çapında daralma meydana gelmesidir. Bu durumda işletmelere kanalizasyon sistemleri çalışır haldeyken baştan ayağa temizlenmesini öneriyoruz.

Kullandığımız mevcut ekipmanlarımızdan bazıları: Rothenberger R750 Spiralli Kanal Açma Makinesi Rothenberger R600 Kanal Temizleme Makinesi Rothenber HD13/100 Kanalizasyon Yıkama Temizleme ve Yüksek Basınçlı Su Jeti Rigdid KJ1590 Yüksek Basınçlı Su Jeti Motoru Kanal Temizlemek İçin Ridgid SR-20 Boru Yerini Tespit Dedektörü Ridgid 20 metre Micro Drain Kanal Kamerası Ridgid 61 metre Endüstriyel Kanal Kamerası Ridgid 512 hz Sonda Rothenber HD17/190 Trifaze Motorlu Endüstriyel Kanal Yıkama Eğer problem sürekli tıkanan bir kanal ve tuvaletiniz çanak tipi ise ilk adım olarak bir kez su gönderilir.

Tıkanan yeri açmak için pompalamaya yetecek kadar suyun olması gerekir; bu şekilde suyun ağırlığı ve pompa kuvvetiyle kanal açma gerçekleşmiş olacaktır. İlk kez tıkanan tuvaletler için ikinci su gönderimi de kanal açma yöntemine uygundur.

7/24 Çalışıyoruz Çekinmeden Arayınız 0551 019 28 11